Usługi zarządzania 

Przekaż praktykom zadania i cele do zarządzania 

 
NOWA MISJA I STRATEGIA FIRMY
NOWE LUB POPRAWIONE PRODUKTY
ZARZĄDZANIE ZMIANĄ
MODELE BIZNESOWE
PROCESY
WEJŚCIE NA RYNEK
NOWY LUB POPRAWIONY MARKETING
BUDOWANIE EFEKTYWNOŚCI BIZNESOWEJ
 

Wsparcie w zarządzaniu

Jeśli Twoja firma wdrożyła zmianę lub potrzebuje nowej energii w zarządzaniu, doświadczeni eksperci CLBB, na określonych zasadach, będą współuczestniczyć w realizacji wybranych zadań.  Zadania i cele zlecone

To idealna usługa, kiedy chcesz zlecić ekspertom CLBB - praktykom biznesu, zarządzanie całym projektem. Delegujesz na ściśle określonych zasadach zadania zespołowi zewnętrznemu. Zespół menadżerów CLBB jest budowany pod konkretne potrzeby projektów i akceptowany przez Ciebie.    

Doradca zarządu

Głównym celem jest wypracowywanie skutecznych decyzji w Twojej firmie. Usługa opiera się na wiedzy, metodologii oraz umiejętnościach i doświadczeniu w zarządzaniu w takich dziedzinach jak strategia, marketing, komunikacja, procesy, restrukturyzacja, CSR, komercjalizacja 

Ekspert odpowiedzialny za konsultacje i wdrożenia zarządcze:

robert kazimierski

Lider zespołu ekspertów ds. zarządzania i komercjalizacji

Menadżer, mentor, ekspert ds. zarządzania marketingowego, zarządzania strategicznego, zarządzania komunikacją. Specjalista ds. komercjalizacji, modeli biznesowych, wdrażania innowacji a także ds. audytów komunikacyjnych i biznesowych oraz restrukturyzacji komunikacji w firmach. Twórca innowacyjnych projektów biznesowych z zakresu mediów, reklamy, energetyki. Doradca ds. strategii informacyjnych w agencjach rządowych RP. Szkolił komunikacyjne przedstawicieli wielu branż i zawodów, od menadżerów po najważniejsze osoby w państwie. Były dziennikarz, producent telewizyjny, menadżer mediów. Pracował m.in. dla TVP1, TVP2, Polsat, TVN24, TVN Turbo oraz zagranicznych stacji.
Technik budowy płatowców, absolwent Zarządzania Firmą Europejską w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Bezpieczeństwa Energetycznego w Collegium Civitas.

Napisz do nas o potrzebach Twojej Firmy